Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bezprzewodowy internet w ExpressBus? Ahahahaha :D Może i telefon wychwytuje takie WiFi, ale na tym się kończy istnienie tegoż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak busiarze zabijali PKS to było dobrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezprzewodowy internet w ExpressBus? Ahahahaha :D Może i telefon wychwytuje takie WiFi, ale na tym się kończy istnienie tegoż.
Zgadza się. Kiedyś tym jechałem z Wrocławia i w ogóle nie działało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powodu, że kierowcy busów często gęsto zachowują się w sposób hamski w stosunku do pasażerów oraz robią przekręty na biletach wogóle mi ich nie szkoda:) Plajtujcie HA Ha HA ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i macie już ładne Busy ale jeździcie jak Samobójcy. Ostatnio wracając z Radomia myślałem ze dostane zawał. Kierowca to powinien dostać po pysku. Tacy kierowcy powinni jeździć ale na bujanych konikach w domu wariatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupcie autobusy, zatrudnijcie kierowców, a nie furmanów, dajcie komfort i normalne czeny to porozmawiamy. Jak paliwo drożało, ceny poszły odrazu w górę, od początku roku paliwo spadło ale o obniżkach nikt nic nie słyszał. Już dziś opłaca mi się pojechać samochdem do warszawy i po, jak tłuc się zapchlonym i niemytym busem z głową w kolanach, podskakując na nierównościach jak worek kartofli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze narod biedny to woli mniej placic. bierzecie busy w leasing to bierzcie dobre. kierowcy busow nie przestrzagaja przepisow. niedawno wracalam z zakopanego busem i powiem szczerze ze cala droge sie modlilam patrzac jak kierowca jechal nie przestrzegal przepisow a w dodatku z zegarkiem w reku moze przez 5 minut nie rozmawial przez telefon. robil to cala droge od zakopanego do lublina dodatkowo bez zestawu sluchawkowego przez co pare razy prawie uderzyl w barierki i inne samochody bo nie "wyrabial" na zakretach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie rozumiem fali agresji z jaka odnosicie się do polskich przewoźników, ja osobiście wolę wspierać polskich przewoźników, przynajmniej odprowadzają podatki w naszym kraju, Polski Bus zakłada tylko symbole Polskości i udaje krajowa firmę, za 2013 rok podatek jaki zapłacił do skarbu państwa to 0 zł, moi drodzy otrząśnijcie się trochę, mało wam, że już nie macie polskich sklepów, że połowa młodych ludzi szuka szczęścia w Europie zachodniej na zmywaku. Pilnujmy naszych przewoźników, żeby dbali o godne warunki klientów, ale nie lećmy jak zwariowania na kilka ładnie oklejonych autokarów rodem z wysp. Takie myślenie doprowadzi nas do niewolnictwa w naszym własnym kraju, pozdrawiam wszystkich, pamiętajcie dziś oni jutro Wy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie rozumiem fali agresji z jaka odnosicie się do polskich przewoźników, ja osobiście wolę wspierać polskich przewoźników, przynajmniej odprowadzają podatki w naszym kraju, Polski Bus zakłada tylko symbole Polskości i udaje krajowa firmę, za 2013 rok podatek jaki zapłacił do skarbu państwa to 0 zł, moi drodzy otrząśnijcie się trochę, mało wam, że już nie macie polskich sklepów, że połowa młodych ludzi szuka szczęścia w Europie zachodniej na zmywaku. Pilnujmy naszych przewoźników, żeby dbali o godne warunki klientów, ale nie lećmy jak zwariowania na kilka ładnie oklejonych autokarów rodem z wysp. Takie myślenie doprowadzi nas do niewolnictwa w naszym własnym kraju, pozdrawiam wszystkich, pamiętajcie dziś oni jutro Wy!
 
Osobiście nie rozumiem fali agresji z jaka odnosicie się do polskich przewoźników, ja osobiście wolę wspierać polskich przewoźników, przynajmniej odprowadzają podatki w naszym kraju, Polski Bus zakłada tylko symbole Polskości i udaje krajowa firmę, za 2013 rok podatek jaki zapłacił do skarbu państwa to 0 zł, moi drodzy otrząśnijcie się trochę, mało wam, że już nie macie polskich sklepów, że połowa młodych ludzi szuka szczęścia w Europie zachodniej na zmywaku. Pilnujmy naszych przewoźników, żeby dbali o godne warunki klientów, ale nie lećmy jak zwariowania na kilka ładnie oklejonych autokarów rodem z wysp. Takie myślenie doprowadzi nas do niewolnictwa w naszym własnym kraju, pozdrawiam wszystkich, pamiętajcie dziś oni jutro Wy!
a może najpierw niech ci polscy przewoźnicy o których mamy zadbać, zadbają najpierw o nas - o naszą wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo; myślę że jak zaczną jeździć zgodnie z przepisami, czystymi busikami, kulturalnie się do nas pasażerów odzywając to i wyższa cena nie będzie tak bardzo znacząca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się domagam elementarnego bezpieczeństwa i wygody. Busiki na trasach dłuższych niż 100 km to przecież totalne nieporozumienie. Komfort i bezpieczeństwo pasażerów powinny być dla samorządów priorytetem. A czy są? Często, przebywając w Warszawie, widzę jakie pojazdy kursują na trasach do Ciechanowa (100 km), Pułtuska (60 km), czy podobnych. To w większości (chyba 90%) autobusy podobne jak w PB lub niewiele im ustępujące. Busików jak na lekarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super 5 kursów autokarem a nastepnych 5 z kolanami w zebach i z bolacym kregoslupem Bp tour jeżdżę panstwa busami do i zakopca ta podroz busem to meka .Pasażerów coraz więcej myślę ze starczy dla Was i polski bus. Jestem za polskim busem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edi Pan Brewczak twierdzi,że ma nowoczesny tabor śmieszne. Zapraszam na wycieczkę na trasie Lublin- Dęblin i Dęblin- Warszawa. Busy jakie tam jeżdżą nie spełniają warunków do przewozu ludzi.W gorące dni jakie za nami było po 40stopni ciepła pot cieknie z człowieka.O usterkach już nie wspomnę otwierające się drzwi podczas podróży. Gdzie tu mowa Panie Brewczak o nowoczesności Busy brudne w środku zasłonyczarne .Strachz założyć jasne ubranie.Nie wspomnę o odpadających kołach i pallącyms się buzie.Polski bis to niebo a BP tour to piekło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biznesmen wyznający swoisty(typowy) tok rozumowania , opowiada że ma setki autokarów. 1- nie wie co to jest autokar 2- nie widział wyczynów swoich szoferów, tak SZOFERÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. "busiarze" twierdzą wraz z UM woj. lubelskiego, że taka konkurencja jest nie zdrowa (m.in dlatego że firma nie jest firmą polską i należy dbać o swoisty rynek). OK, więc dlaczego mogę robić zakupy np. w TESCO czy w REALU ( bo jest taniej i każdy tak robi), dlaczego buduje sie zagraniczne fabryki, centra spedycji w Polsce? Prosta odpowiedź, mamy wolny rynek, każdy idzie tam gdzie mu sie opłaca czy po prostu tam gdzie chce. Poczynania tych idiotów ( inaczej nie można ich nazwać) jest chore, PolskiBus daje takie warunki, że nikt nie jest w stanie ich przebić, więc nic dziwnego, że pasażerowie chcą właśnie z nimi jeździć, a jeśli "busiarze" są w stanie stworzyć taką flotę, jaką stworzył PolskiBus, to z pewnością nie będą narzekać na brak pasażerów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie rozumiem fali agresji z jaka odnosicie się do polskich przewoźników, ja osobiście wolę wspierać polskich przewoźników, przynajmniej odprowadzają podatki w naszym kraju, Polski Bus zakłada tylko symbole Polskości i udaje krajowa firmę, za 2013 rok podatek jaki zapłacił do skarbu państwa to 0 zł, moi drodzy otrząśnijcie się trochę, mało wam, że już nie macie polskich sklepów, że połowa młodych ludzi szuka szczęścia w Europie zachodniej na zmywaku. Pilnujmy naszych przewoźników, żeby dbali o godne warunki klientów, ale nie lećmy jak zwariowania na kilka ładnie oklejonych autokarów rodem z wysp. Takie myślenie doprowadzi nas do niewolnictwa w naszym własnym kraju, pozdrawiam wszystkich, pamiętajcie dziś oni jutro Wy!
Busiarze praktycznie wyemilinowali PKS, więc takimi "patriotami" to oni nie są. Poza tym jak chcesz jeździć busem 350 km na trasie Lublin - Kraków to twoja wola. Ale daj innym wolność wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sie dzieje w polaczeniach lub-waw to sa czary niewidy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to przecież ludzie wybierają PolskiegoBusa a nie PolskiBus ludzi. Proszę obniżcie ceny za przejazd to może Wasze Busy będą pełne. W dodatku, który środek lokomocji jest bezpieczniejszy??? No raczej nie busik, jadący po ciągłej tylko po to żeby utrzymać stałą prędkość 100km/h....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bp Tour i Ekspressbus czują jak kończy się okres gdzie było jak do tej pory wsiadać i nie marudzić. . Pasażerowie nie od tygodni jak pisze dziennik wschodni a co najmniej od roku piszą złe i maja dość usług przez wyżej wymienionych busiarzy. Niech Bp Tour nie mydli oczy tymi autobusami , tylko na ich stronie widać piękne autobusy a na trasie do Krakowa od zawsze busy . Ładnie co poniektóre wyglądają ale busy są wytłuczone jak nic tak samo w Ekspresie gdzie maja coś podobnego jak mały autobus z przerdzewiałymi drzwiami tyłu to chyba ze szrotu wygrzebali :)Wielki mi komfort , Bp żeby pokazać przez chwile wypożyczy autobusy i po chwili znowu będą busiki .Dodatkowo komfort i wygoda na pewno nie taka jak w Polskim Busie , dodatkowo brak internetu bo właściciele obu firm chcą zaoszczędzić na wszystkim.Teraz panika bo nikt oprócz marszałka i specjalnej komisji nie chce z nimi jeździć :) Pasażerowie domagają się uczciwych i rzetelnych przewoźników a nie tego co nas przyzwyczaili od lat , wiec im już z chęcią dziękujemy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytają te komentarze pozostało mi tylko dodać że BP i Expres dostali PO majciorach , aż mają mokro .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja deklaruję transport z Lublina do Krakowa samolotem w cenie 1zł + VAT za bilet. Lot to 30 minut (mam do dyspozycji 3 samoloty + 1 rezerwowy). Proszę o spotkanie z prez. Żukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...